gomes restaurant

Tasarım Gövde

200,00 TL

NOT: ÜRÜN STOKLARIMIZ TÜKENMİŞTİR. NAVTRONİK CİHAZIMIZ İÇİN FARKLI ÖDEME SEÇENEKLERİYLE ÖN SİPARİŞ OLUŞTURABİLİRSİNİZ. ÖDEMESİ YAPILMIŞ SİPARİŞLERİNİZİN TAHMİNİ TESLİMATI, SİPARİŞ TARİHİNİ TAKİP EDEN 1,5(Bir buçuk ) AYLIK SÜRE İÇERSİNDE, SİPARİŞ SIRASINA GÖRE YAPILACAKTIR. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

AÇIKLAMA İNSTAGRAM HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK GÜNCEL GELİŞMELERDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ @navtronik @arnenaOfficial @sendatulumçal @irfancalikofficial

Tulum çalgısının, deri ve nefes desteği olmaksızın çalınabilmesine yönelik, nav kısmında elektronik bir çalışma yapılarak geliştirilen Navtronik isimli elektronik tulum enstrümanı hakkında bilgi verilmiştir. Dünyamızın gelişmesiyle beraber her alanda olduğu gibi müzik alanında da birçok talep ve ihtiyaç doğmuş beraberinde gelişen teknolojiyle beraber, gitar, bağlama, bateri, piyano, ud gibi birçok çalgı aletinin elektronik versiyonları yapılmış, hatta paralelinde basgitar, perdesiz gitar, synthesizer ve org gibi farklılaştırılmış özelliklere de sahip faydalı modelleri üretilmeye başlanmıştır. Yanı sıra çeşitli bilgisayar müzik yazılımları da müzik dünyasındaki varlığını ciddi manada hissettirmiştir. Ortaya çıkan bu gelişme ve değişimler ışığında müzik dünyasına birçok farklı tarz ve kolaylıklar getirilmiş, böylece gelişen dünyanın ihtiyaç ve taleplerine fazlasıyla cevap verir hale gelinmiştir. Gelinen bu süreçte, birçok çalgı aletinin de elektroniğinin olduğu gibi, var olan tulum çalgı aletinin üzerinde de gerekli çalışmaları yapmak suretiyle Navtronik adıyla elektronik tulum versiyonunu ortaya çıkartmış olduk. Bu amaçla hareket ederek, var olan tulum çalgı aletinin nav diye isimlendirdiğimiz kısmında yapılacak elektronik uyarlamalarla, deri ve nefes desteği olmadan çalınabilir bir hale getirmeyi amaçladık. Bu durum var olan otantik tulum çalgı aletini her manada destekleyeceği gibi, var olanının üstüne de birçok yenilik ve zenginlik sağlayacak, böylece daha geniş kitlelere hitap edebilecektir. Deri kısmının dolayısıyla deriyi şişirmek ve çalım esnasında düzenli aralıklarla sağlanan nefes gereksinimi ortadan kalktığı için öğrenim ve de çalımı daha kolay olacaktır. Kadın erkek demeden çocukların, gençlerin, yaşlıların, astım hastalarının ve nefes problemi çeken her bireyin çalabilecek olduğu bir çalgı aleti haline getirmeyi amaçladık. Ayarlanabilir ses düğmesi, dışarıyla tüm ses bağlantısını kesip sadece çalanın duyabileceği kulaklık girişi, şarj edilebilir bataryası, anfi gibi cihazlara bağlanılabilir özelliği ve de LCD ekrana sahip zenginleştirilmiş ses ve makam dizisi transpoze seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. İlerleyen süreçte Navtronik isimli Elektronik Tulum enstrümanı için yapılacak farklı çalışmalarla daha da geliştirilmesi, farklılaştırılması amaçlanmaktadır.